Strony internetowe

Dlaczego potrzebuję strony internetowej?

Dzisiaj klient szukając informacji o firmie korzysta z dwóch źródeł: Social Media oraz wyszukiwarki Google. Social Media są najprostszą formą wizytówki w sieci jaką możemy zrobić, ale to strona internetowa daje nam znacznie większe możliwości i buduje profesjonalizm naszej firmy. Dlatego też niezależnie czy prowadzisz salon kosmetyczny, sprzedajesz ubrania czy jesteś korepetytorem – warto mieć dobrze wyglądającą stronę internetową, która będzie naszą wizytówką i pokaże nasze zalety.

Prosta strona internetowa

Strona internetowa stworzona w oparciu o system CMS (WordPress), co pozwala klientowi samemu zarządzać tworzoną treścią oraz wprowadzać aktualizacje. Dedykowana dla małych i średnich firm.

Wizytówka online

Forma strony internetowej, która prezentuje najczęściej osobę oraz świadczone przez nią usługi lub tworzone produkty. Idealna m.in. dla fotografów, adwokatów czy instruktorów jazdy.

Sklep internetowy

Pierwszy i najważniejszy krok, aby sprzedawać online swoje produkty, bez wykorzystania zewnętrznej platformy sprzedażowej. Istnieje możliwość integracji z platformami zewnętrznymi.

Skontaktuj się z Nami

Daily Media - Twoja agencja marketingowa

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma z góry określonej ceny ile kosztuje strona internetowa. Nie podajemy kwoty już od 199 zł, bo każda realizacja jest wyceniania indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania.

Nie, możesz zlecić to Nam, jednak informację o tym należy przekazać na początku współpracy, aby odpowiednio zaplanować harmonogram działań.

Każdy projekt wymaga innej ilości czasu. Staramy się jednak, aby zachować jak najkrótszy czas realizacji. Warto mieć na uwadze, że ewentualne poprawki i korekty wydłużają czas realizacji.

Tak, zajmujemy się również optymalizacją SEO strony internetowej. Szczegóły omawiane są indywidualnie z klientem.

Tak, oferujemy taką możliwość. Stworzenie strony w innym języku niż polski nie stanowi dla nas problemu.