Strona internetowa dla Twojej firmy

Dlaczego potrzebuję strony internetowej?

Musisz być widoczny w sieci!

Strona internetowa buduje profesjonalizm naszej firmy. Dlatego też niezależnie czy prowadzisz salon kosmetyczny, sprzedajesz ubrania czy jesteś korepetytorem – warto mieć dobrze wyglądającą stronę internetową, która będzie naszą wizytówką i pokaże nasze zalety.

Prosta strona internetowa​

Strona internetowa stworzona w oparciu o system CMS (WordPress), co pozwala klientowi samemu zarządzać tworzoną treścią oraz wprowadzać aktualizacje. Dedykowana dla małych i średnich firm.​

Sklep internetowy​

Pierwszy i najważniejszy krok, aby sprzedawać online swoje produkty, bez wykorzystania zewnętrznej platformy sprzedażowej. Istnieje możliwość integracji z platformami zewnętrznymi.​

Wizytówka online​

Forma strony internetowej, która prezentuje najczęściej osobę oraz świadczone przez nią usługi lub tworzone produkty. Idealna m.in. dla fotografów, adwokatów czy instruktorów jazdy.​

Projekty indywidualne

Niekonwencjonalne projekty wymagają spersonalizowanych rozwiązań, dlatego w przypadku złożony projektów zalecamy indywidualne spotkanie w celu zbadania potrzeb realizacji

Nasza misja

Zamień pomysły w rzeczywistość

Jesteśmy tutaj, aby zamienić Twoją wizję w stronę internetową. Nasza praca polega na tworzeniu witryn, które nie tylko zachwycają designem, ale także działają sprawnie i przyciągają klientów, przekształcając Twoje pomysły w udane projekty.

0 %
Kreatywność
0 %
Skuteczność
0 %
Zaangażowanie

Faq

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące prowadzenia social media dla firm. Prowadzenie social media to szansa na sukces Twojej firmy!

Nie ma z góry określonej ceny ile kosztuje strona internetowa. Nie podajemy kwoty już od 199 zł, bo każda realizacja jest wyceniania indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania.

Nie, możesz zlecić to Nam, jednak informację o tym należy przekazać na początku współpracy, aby odpowiednio zaplanować harmonogram działań.

Każdy projekt wymaga innej ilości czasu. Staramy się jednak, aby zachować jak najkrótszy czas realizacji. Warto mieć na uwadze, że ewentualne poprawki i korekty wydłużają czas realizacji.

Tak, zajmujemy się również optymalizacją SEO strony internetowej. Szczegóły omawiane są indywidualnie z klientem.

Tak, oferujemy taką możliwość. Stworzenie strony w innym języku niż polski nie stanowi dla nas problemu.

Ile to kosztuje?

Najlepsze rozwiązania dla naszych klientów

Dzięki indywidualnemu podejściu gwarantujemy optymalne wyniki przy rozsądnych kosztach.
Skontaktuj się z nami, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Landing Page

od 899 PLN

Strona firmowa

od 1999 PLN

Sklep internetowy

od 3999 PLN

0 +
Trusted Companies

Zostaw kontakt, a My odpowiemy na Twoje pytania

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie dedykowaną ofertę

en_GBEnglish (UK)