Link building

Co to jest link building?

Pozyskiwanie wartościowych linków

Link building to pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych prowadzących do Twojej strony internetowej. Dzięki temu algorytm Google wie, że Twoja strona jest wartościowa i warto pozycjonować ją wyżej. Ważne jest, aby pozyskane linki były wartościowe, ponieważ algorytm może uznać słabej jakości odnośniki za bezwartościowe i tym samym uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego.

Jakościowe linki

Dzisiaj jakość linków jest znacznie ważniejsza od ich ilości i ma kluczowe znaczenie podczas prowadzenia skutecznych działań mających na celu pozycjonowanie strony internetowej.

Skuteczne pozycjonowanie

Aby skutecznie wypozycjonować stronę konieczne jest stworzenie strategii, która będzie zawierać zbilansowane metody uskuteczniające efektywność podjętych działań optymalizacyjnych.

Wartościowe treści

Tworzenie wartościowych treści, w których umieszczone będą odnośniki do naszej witryny, zwiększa zaufanie robotów indeksujących, co pozytywnie wpływa na jej pozycję w sieci.

Widoczność online

Pozwól nam uczynić Cię widocznym online i przyciągnij uwagę tych, którzy szukają właśnie tego, co Ty masz do zaoferowania. To kluczowy element budowania trwałego sukcesu w sieci.

Daily Media - Twoja agencja marketingowa

Działamy w kraju i za granicą

Realizujemy pomysły bez granic

Nasze zobowiązanie do jakości i profesjonalizmu rozciąga się po obu stronach granic, co sprawia, że nasza firma jest źródłem zaufania zarówno w kraju, jak i za granicą. Dla nas, działanie w kraju i za granicą to nie tylko hasło, to integralna część naszej misji, która napędza nas do osiągania sukcesów na wielu frontach.

0 %
Skuteczność
0 %
Pomysłowość
0 %
Realizacja

Faq

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące prowadzenia link buildingu, czyli podstawy budowania widoczności strony w sieci.

Nie ma z góry określonego budżetu na działania z zakresu link building i należy rozpatrzyć każdy przypadek indywidualnie, aby odpowiednio dopasować zakres działań.

Oczywiście, że nie. Możesz zostawić to nam, a My wybierzemy najlepsze miejsca pasujące do Twojej witryny internetowej.

Wybieramy najlepsze strony dostępne w sieci (często nie znajdziesz ich w innej agencji), które cieszą się popularnością oraz oferują wartościowe treści dla użytkowników. 

Nie da się jednoznacznie stwierdzić czasu trwania tego typu działań, ponieważ każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, jednak działania są planowane na okres kilku miesięcy w celu uzyskania najbardziej efektywnych wyników.

Tak, jeśli dla naszego klienta będą to linki wartościowe, to pozyskujemy odnośniki zewnętrzne z zagranicy.

Dla naszych klientów tworzymy treści do publikacji w atrakcyjnych cenach.

0 +
Trusted Companies

Zostaw kontakt, a My odpowiemy na Twoje pytania

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie dedykowaną ofertę

pl_PLPolski