Social Media

Czym są Social Media?

Social Media to dzisiaj podstawowe źródło komunikacji z klientem. W ostatnim czasie siła Social Media zwiększyła się kilkukrotnie i to właśnie wykorzystanie tego kanału daje nam możliwość najszybszej komunikacji z naszymi odbiorcami i klientami. Social Media nie tylko pozwalają nam na komunikowanie zmian, aktualności czy nowości w naszej firmie, ale również na aktywne prowadzenie sprzedaży, pozyskiwanie wartościowych kontaktów oraz zdobycie cennych informacji pomagających w rozwoju innych działów firmy.

Prowadzenie profilu

Jako agencja Daily Media oferujemy naszym klientom kompleksowe prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które chcą zaprezentować się w sieci.

Skuteczne kampanie

Kampanie reklamowe to klucz do sprzedaży produktów oraz usług w sieci. Nasza agencja doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy prowadzenie kampanii reklamowych na platformach Facebook oraz Instagram.

Wartościowe treści

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w Social Media jest tworzenie wartościowych i unikatowych treści, które zainteresują użytkownika. Dla naszych klientów tworzymy m.in. treści do postów, grafiki, bannery czy reklamy.

Skontaktuj się z Nami

Daily Media - Twoja agencja marketingowa

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma z góry określonego budżetu na działania z zakresu Social Media i należy rozpatrzyć każdy przypadek indywidualnie, aby odpowiednio dopasować zakres promocji. Każda branża rządzi się swoimi prawami.

Zazwyczaj klienci z góry zakładają, gdzie ich firma ma być obecna. Jednak zawsze dokładnie analizujemy działania firmy, aby platformy dopasować do grupy docelowej, do jakiej firma kieruje swoje usług/produkty.

Tworzenie wizerunku firmy w sieci to proces, niezależnie czy zdecydujemy się na Social Media czy na własną stronę internetową. Orientacyjny czas widoczności pierwszych efektów należy oszacować na podstawie indywidualnej analizy opartej na weryfikacji branży, odbiorców czy budżetu reklamowego.

Wszystko zależy od woli klienta oraz branży. Oferujemy kompleksową obsługę od A do Z, ale jeśli klient chce wykonać pewne działania osobiście, to dajemy taką możliwość. Zawsze tworzymy ofertę dopasowaną do potrzeb firmy oraz klienta.