Strona główna

Nasze usługi

Social Media - podstawa wizerunku w Sieci!

Dzisiaj Social Media stanowią niezwykle ważny kanał komunikacji z klientami, dlatego nie można pomijać ich w tworzeniu strategii marketingowej. Chcesz dotrzeć do nowych odbiorców, ale nie masz czasu na prowadzenie kont w Social Media? Zleć to nam, a My wszystkim się zajmiemy!

Facebook

Dzisiaj prowadzenie profilu firmowego na Facebooku nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. Ważna jest skuteczna strategia marketingowa. Zajmiemy się Twoim profilem firmowym od początku do końca - przeprowadzimy konfigurację, zaplanujemy treści i określimy grupę docelową.

Instagram

Chcesz dotrzeć do swoich odbiorców poprzez ładne i przyciągające uwagę zdjęcia, ale nie wiesz jak zacząć? My się tym zajmiemy! Od teraz Twój firmowy profil na Instagramie będzie przyciągał uwagę odbiorców i stanie się wizytówką dla Twojej firmy. Nie zwlekaj i zacznij działać z nami już dziś.

Copywriting

Potrzebujesz wartościowej treści na swoją stronę? Chcesz zaktualizować opisy swoich produktów? Prowadzisz firmowego bloga? Stworzymy treść idealną dla Ciebie! Tworzone przez nas teksty zawierają optymalizację pod SEO, dzięki czemu mają realny wpływ na pozycję Twojej strony w Internecie.

Strony internetowe

Najczęściej informacji na temat produktów i usług szukamy w Google, dlatego posiadanie dobrze wyglądającej strony internetowej jest podstawą do osiągnięcia sukcesu. Chcesz założyć sklep internetowy? Prowadzisz gabinet kosmetyczny i potrzebujesz przedstawić swoją ofertę? Stworzymy stronę dla Ciebie!

Copywriting

Potrzebujesz wartościowej treści na swoją stronę? Chcesz zaktualizować opisy swoich produktów? Prowadzisz firmowego bloga? Stworzymy treść idealną dla Ciebie! Tworzone przez nas teksty zawierają optymalizację pod SEO, dzięki czemu mają realny wpływ na pozycję Twojej strony w Internecie.

Influencer Marketing

Zajmiemy się Twoją karierą i pomożemy nawiązać Ci wiele współprac z interesującymi markami. Posiadamy w swojej bazie, wiele firm, które poszukują influencerów takich jak TY! Influencer Marketing, to również okazja dla firm, aby zaprezentować swoje produkty w naturalny sposób i dotrzeć do nowych odbiorców.

Co nas wyróżnia?

Atrakcyjna cena

Wiemy, że nikt nie lubi przepłacać, dlatego oferujemy nasze usługi w dobrze zbilansowanych cenach, które są na każdą kieszeń

Krótki czas realizacji

W biznesie nie ma czasu na czekanie, dlatego trzeba działać szybko i skutecznie. Stąd też większość działań realizujemy do 48 godzin

Doświadczenie

To prawdopodobnie jeden z ważniejszych czynników, który decyduje o skuteczności prowadzonych działań

Daily Media - Twoja agencja marketingowa

180+

UKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

240+

WYPITYCH KAW

100%

SKUTECZNOŚCI

250+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Przebieg realizacji zamówienia

Wybierz interesującą Cię usługę

Zapoznaj się z możliwymi wariantami współpracy, które oferujemy, a następnie wybierz te najbardziej Cię interesujące. Pamiętaj, że możemy wykonać również zadania specjalne.

Skontaktuj się z nami

Kontakt można nawiązać poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail: kontakt@dailymedia.pl

Przedstawimy ofertę

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby dopasować zakres usług do jego potrzeb, dlatego wszystkie usługi można dowolnie dostosować.

Rozpoczynamy działania

Prace nad Twoim zleceniem możemy rozpocząć błyskawicznie, aby jak najszybciej uzyskać zamierzone efekty.

o nas

Kim jesteśmy?

Zapewne zastanawiasz się kim są ludzie pracujący w naszej agencji. Śpieszymy z odpowiedzią. Tak naprawdę jesteśmy zespołem pasjonatów Social Media, marketingu oraz optymalizacji SEO – to wszystko może brzmieć dziwnie, ale faktycznie jest to nasza pasja. Oprócz tego wielu z nas czynnie działa w dziennikarstwie, grafice oraz fotografii, dlatego nasz zamysł artystyczny jest bardzo szeroki.

Profesjonalizm
100%
Wiedza
100%
Pasja
100%
Obsługa klienta
100%
Daily Media - Twoja agencja marketingowa

Jesteś zainteresowany współpracą?

Chcesz rozwinąć Social Media
swojej firmy?

Ciekawostki o marketingu

Tutaj dowiesz się wielu ciekawych rzeczy związanych z naszą działalnością!

Współpracowaliśmy między innymi z...

pl_PLPolski